II МНПК 2016

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ ДОПОВІДЕЙ

ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення» (14-15 квітня 2016 р., м. Львів, https://www.conf.inem.lviv.ua)

Виходячи із рейтингової оцінки, яка ґрунтується на узагальненні результатів голосування на інтернет-форумі молодих науковців України (http://www.inem.lviv.ua/forum) і оцінок, виставлених членами журі конкурсної програми, кращими визнано доповіді таких молодих вчених:

Пелехатий Андрій Олегович, Патицька Христина Олегівна – доповідь «ФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВИХ ДОХОДІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ТА ЇХ СПРЯМУВАННЯ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИДАТКІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»;

Ціжма Юрій Іванович, Стефінін Володимир Володимирович – доповідь «ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ БЕЗРОБІТТЯ В КОНТЕКСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ»;

Єрмакова Ольга Анатоліївна – доповідь «ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДЛЯ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ».

Результати оцінювання доповідей конкурсної програми

Переможці конкурсної програми отримають дипломи «За кращу доповідь …», можливість безкоштовно опублікувати наукову статтю у фаховому віснику Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», взяти участь в наступній конференції РМВ ІНЕМ без сплати організаційного внеску, а також сувенірну продукцію, яка презентує наш ВУЗ та м. Львів


 ГОЛОСУВАННЯ ЗА КРАЩІ ДОПОВІДІ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ ТРИВАТИМЕ ДО 23:00 17.04.2016 р.


ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ

ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

«Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення»

14-15 квітня 2016 р., м. Львів

Метою конференції є обмін досвідом між науковцями, представниками бізнесу і органів державної влади щодо питань управління економічними процесами на рівні держави, регіонів і суб’єктів господарювання, встановлення тісніших взаємозв’язків та зміцнення співпраці між радами молодих вчених ВНЗ України, обласними РМВ та іншими науковими організаціями і установами для спільного ефективного виконання наукових досліджень у сфері економіки та активного обміну їх результатами.

ПЛАН РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

І. В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ:

14 квітня 2016 р.

8.00-9.00 – реєстрація учасників конференції на інтернет-форумі молодих вчених http://www.inem.lviv.ua/forum

9.00-9.15 Відкриття конференції

9.15-13.00 Пленарне засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі http://www.inem.lviv.ua/forum.

13.00-14.00 Перерва

14.00-19.00 Пленарне засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі.

15 квітня 2016 р.

9.00-13.00 Секційні засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі http://www.inem.lviv.ua/forum

13.00-14.00 Перерва

14.00-18.00 Секційні засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі.

18.00-19.00 Підбиття підсумків роботи конференції.

14 квітня 2016 р. – 15 квітня 2016 р.

10.00-19.00 Конкурсна програма доповідей учасників конференції (на інтернет-форумі РМВ ІНЕМ http://www.inem.lviv.ua/forum учасники конференції обговорюватимуть порушені проблеми у сфері управління економічними процесами і відбуватиметься наукова дискусія про шляхи їх подолання. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на нашому форумі. За результатами ознайомлення з доповідями та презентаціями, а також враховуючи підсумки наукової дискусії, журі (кандидати і доктори економічних наук з РМВ усієї України) та всі учасники конференції зможуть оцінити наукові праці, подані до участі у конкурсній програмі, за чіткими критеріями. Нагородження передбачатиме вручення грамот, безкоштовне опублікування наукової статті у фаховому віснику та ін.

ІІ. В Інституті економіки і менеджменту Львівської політехніки (ІНЕМ):

15 квітня 2016 р.

11.00-14.00 Круглий стіл в ІНЕМ у межах ІІ МНПІК «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення» (ауд. 209-А ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка»).

Рада молодих вчених ІНЕМ організовує круглий стіл, присвячений актуальним питанням опублікування статей у виданнях, що входять в міжнародні наукометричні бази даних, а також різним аспектам вивчення англійської мови та підтвердження рівня володіння нею, підготовки наукових проектів та супровідної документації для здобуття зарубіжних грантів тощо.


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 р.

Секції конференції (https://www.conf.inem.lviv.ua):

  1. Управління економікою держави в умовах євроінтеграції та військової агресії РФ;
  2. Регіональне управління економікою на засадах інноваційного розвитку;
  3. Управління операційною, інвестиційною та фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання;
  4. Формування та адаптація інструментарію управління економічними процесами в ХХІ столітті;
  5. Вплив глобальних політичних, соціальних та екологічних проблем на економічні процеси в державі.

Детальна інформація у інформаційному листі.

З повагою, організаційний комітет

Ідея, розробка та підтримка Чубай В.М. та Кулиняк Ю.І. (Рада молодих вчених ІНЕМ). © 2020 Конференція РМВ ІНЕМ. Всі права застережено.