Шановні учасники конкурсної програми ІІ МНПІК «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення»

На інтернет-форумі молодих вчених http://www.inem.lviv.ua/forum/viewforum.php?f=87 розміщено презентації та тези доповідей молодих науковців, які виявили бажання прийняти участь у конкурсній програмі конференції, зокрема й Ваша наукова праця.

Просимо Вас:

  • оперативно відповідати на питання журі та інших учасників;.
  • самим задавати питання іншим учасникам;
  • прийняти участь в інтернет-голосуванні, об’єктивно вибравши три доповіді.

Клікнувши по прізвищу конкурсанта Ви зможете ознайомитись з його доповіддю, написати питання та отримати відповідь від доповідача. Після ознайомлення із презентаціями та тезами доповідей всіх конкурсантів, зможете віддати свій голос http://www.inem.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=87&t=159 за три кращі, на Вашу думку, доповіді за сукупністю таких критеріїв як наукова новизна отриманих результатів наукових досліджень, їх практична значимість, актуальність теми та чіткість донесення думок авторів до учасників конференції (в тому числі якість презентації), чіткість та обґрунтованість відповідей доповідача на запитання учасників конференції та членів журі тощо.

По кожному з критеріїв Ви можете оцінити доповідь від 0 до 3-х балів і віддати голос за три праці, які набрали найбільше балів. Велике прохання голосувати виключно на підставі Вашої оцінки всіх доповідей, а не за регіональним чи іншим принципом. Для активної участі в науковій дискусії і голосування, учасникам конференції необхідно зареєструватись на нашому інтернет-форумі.

Конкурсна програма триватиме до неділі 17.04.2016 р. включно.

З повагою, організаційний комітет

Comments are closed.