ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ

ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ  «УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАКРО- І МІКРОРІВНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ»

14-15 квітня 2016 р., м. Львів

ПЛАН РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

І. В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ:

14 квітня 2016 р.

8.00-9.00 – реєстрація учасників конференції на інтернет-форумі молодих вчених http://www.inem.lviv.ua/forum

9.00-9.15 Відкриття конференції

9.15-13.00 Пленарне засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі http://www.inem.lviv.ua/forum.

13.00-14.00 Перерва

14.00-19.00 Пленарне засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі.

15 квітня 2016 р.

9.00-13.00 Секційні засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі http://www.inem.lviv.ua/forum

13.00-14.00 Перерва

14.00-18.00 Секційні засідання (частина доповідей в межах конкурсної програми) з активною науковою дискусією на інтернет-форумі.

18.00-19.00 Підбиття підсумків роботи конференції.

14 квітня 2016 р. – 15 квітня 2016 р.

10.00-19.00 Конкурсна програма доповідей учасників конференції (на інтернет-форумі РМВ ІНЕМ http://www.inem.lviv.ua/forum учасники конференції обговорюватимуть порушені проблеми у сфері управління економічними процесами і відбуватиметься наукова дискусія про шляхи їх подолання. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на нашому форумі. За результатами ознайомлення з доповідями та презентаціями, а також враховуючи підсумки наукової дискусії, журі (кандидати і доктори економічних наук з РМВ усієї України) та всі учасники конференції зможуть оцінити наукові праці, подані до участі у конкурсній програмі, за чіткими критеріями. Нагородження передбачатиме вручення грамот, безкоштовне опублікування наукової статті у фаховому віснику та ін.

ІІ. В Інституті економіки і менеджменту Львівської політехніки (ІНЕМ):

15 квітня 2016 р.

11.00-14.00 Круглий стіл в ІНЕМ у межах ІІ МНПІК «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення» (ауд. 209-А ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка»).

Рада молодих вчених ІНЕМ організовує круглий стіл, присвячений актуальним питанням опублікування статей у виданнях, що входять в міжнародні наукометричні бази даних, а також різним аспектам вивчення англійської мови та підтвердження рівня володіння нею, підготовки наукових проектів та супровідної документації для здобуття зарубіжних грантів тощо.

 ОБИРАЄМО НАЙКРАЩІ ДОПОВІДІ !!!

Шановні учасники ІІ МНПІК «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення» 

На інтернет-форумі молодих вчених http://www.inem.lviv.ua/forum/viewforum.php?f=87 розміщено презентації та тези доповідей молодих науковців, які виявили бажання прийняти участь у конкурсній програмі конференції.

Клікнувши по прізвищу конкурсанта Ви зможете ознайомитись з його доповіддю, написати питання та отримати відповідь від доповідача. Після ознайомлення із презентаціями та тезами доповідей всіх конкурсантів, зможете віддати свій голос http://www.inem.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=87&t=159 за три кращі, на Вашу думку, доповіді за сукупністю таких критеріїв як наукова новизна отриманих результатів наукових досліджень, їх практична значимість, актуальність теми та чіткість донесення думок авторів до учасників конференції (в тому числі якість презентації), чіткість та обґрунтованість відповідей доповідача на запитання учасників конференції та членів журі тощо. По кожному з критеріїв Ви можете оцінити доповідь від 0 до 3-х балів і віддати голос за три праці, які набрали найбільше балів.

Велике прохання голосувати виключно на підставі Вашої оцінки всіх доповідей, а не за регіональним чи іншим принципом. Для активної участі в науковій дискусії і голосування, учасникам конференції необхідно зареєструватись на нашому інтернет-форумі.

З повагою, організаційний комітет

Comments are closed.